Hlavní cenou pro celkového vítěze turnaje OCTAVIA RS iV Trophy je zápůjčka vozu ŠKODA OCTAVIA RS iV na tři měsíce. Velice zajímavé jsou ale i další ceny v úvodním turnaji této ojedinělé esport série. Za druhé a třetí místo na hráče čekají poukazy pro nákup ve specializovaném eshopu All4Sim, kde je možné se patřičně vybavit nejenom pro další souboje v esport turnajích seriálu ŠKODA eRally Cup.

Zcela mimořádnou a zaslouženou pozornost mezi fanoušky rally a erally budí ceny za celkové čtvrté a páté místo turnaje OCTAVIA RS iV Trophy. Jedná se totiž o spolujízdy na sedadle spolujezdce v soutěžním speciálu ŠKODA FABIA Rally2. Držitel čtvrtého místa s sebou na test, kde svezení proběhne, může dokonce vzít i doprovod, který se rovněž sveze – například i vedle Honzy Kopeckého nebo Filipa Mareše.

Extrémní přetížení v zatáčkách nebo při brzdění, fantastický zvuk motoru a vůbec atmosféru na palubě úspěšného rally speciálu z Mladé Boleslavi ale budou moci na vlastní kůži okusit i další účastníci turnaje OCTAVIA RS iV Trophy. Každý registrovaný hráč, který dojede do cíle vypsané soutěže, bude automaticky zařazen do slosování o svezení na sedadle spolujezdce. Losovat se bude v cíli každé z pěti vypsaných soutěží a to rovnou 3 výherci!